ÁlláshirdetésekChefHotelNagy - BritanniaSzakács

Walesi Munkalehetőség Hotelben

Posted
wales allasok

Szakács állás Wales | Egyesült Királyság | Commis Chef pozíció | Tengerparti hotel

Walesi szakács munka Commis Chef pozícióban 1 héten belüli kezdéssel!

KÜLFÖLDI: NAGY-BRITANNIAI ***HOTEL PARTNERÜNK SZÁMÁRA KERESÜNK GYAKORLATTAL ÉS ALAP ANGOL NYELVISMERETTEL RENDELKEZŐ MEGBÍZHATÓ SZAKÁCS/ COMMIS CHEF MUNKAERŐT!

*** HOTEL - WALES, EGYESÜLT KIRÁLYSÁG - SZAKÁCS / COMMIS CHEF MUNKA SZÁLLÁSSAL!

Információ a külföldi  szállodai konyhai munkalehetőségről:

- A szálloda:

  • 40 szobás 3 csillagos wales-i szálloda
  • Tengerparti elhelyezkedés
  • Kellemes környezet és barátságos hotel személyzet

- 40 órás munkaidő / hét

- Commis Chef munkakör

- Túlóra lehetősége opcionális

- Változó műszak - split shifts , hétvégén straight shifts ( early / late )

-  A kereset meghatározása tapasztalat alapján

- Jól felszerelt SZÁLLÁS  - 40 GBP/hét

   mosási lehetőség, ingyenes wifi, pár percre a munkahelytől, stb

- Havi fizetés

Azonnali szerződéses külföldi munkalehetőség 3 csillagos  népszerű hotel igényes konyhájában.

Külföldi Munkavégzés helye: Wales, Nagy-Britannia

- Hosszútávú munkalehetőség ( nem szezonális)
- 1 hónap próbaidő
- 4 hét fizetett szabadság
- Munka idő alatti étkezés
- Live-in pozíció  ( 40 GBP/hét)
- 1 héten belüli kezdési lehetőség

Amit ajánlunk:

- Teljes munkaidős hivatalos külföldi munka szerződéssel és bentlakással
- Előzetes betanítás, versenyképes fizetés és fentebb lépési lehetőség
- Teljes körű információ a brit hivatalos munkavállalással kapcsolatban
- Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
- 1 hónapos próbaidő
- Határozatlan idejű szerződés
- Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt

Elvárások a walesi szakács munkakörrel kapcsolatban:

- Előzetes konyhai tapasztalat
- Szakirányú végzettség
- Külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel
- Angol nyelvismeret alap folyékony szinten
- Megbízható hozzáállás
- Megfelelő munkabírás, tanulásra való hajlam
- Gördülékeny beilleszkedési képesség
- Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása, amennyiben elérhető

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben az info@dhir.hu címen

Bővebb információ az külföldi szakács / Commis Chef munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda, Kecskemét
30/5967232

Külföldi SZAKÁCS / Commis Chef állás munkaszerződéssel és szállással!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét – DHIR

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet

CV feltöltés