ÁlláshirdetésekHotelNagy - BritanniaPultos

Pultos állás Angliában | DHIR

Posted
bartender allas Anglia

Bartender munka Anglia | Gloucestershire | Live-in | DHIR

Báros munkalehetőség Angliában 2 héten belüli kezdéssel!

KÜLFÖLDI **** ANGOL HOTEL PARTNERÜNK SZÁMÁRA KERESÜNK GYAKORLATTAL ÉS ANGOL NYELVISMERETTEL RENDELKEZŐ MEGBÍZHATÓ PULTOS/ BARTENDER MUNKAERŐT!

**** HOTEL - GLOUCHESTERSHIRE, NAGY-BRITANNIA - BARTENDER / PULTOS MUNKA SZÁLLÁSSAL!

Információ a külföldi  szállodai F&B álláslehetőségről:

- A szálloda:

  • 40 szobás tradicionális brit hotel, kivehető szobákkal, lakosztályokkal és apartmanokkal
  • nagy forgalommal rendelkező komplexum
  • helyszíne romantikus esküvőknek, konferenciáknak vidéki  színvonalas nyugodt légkörben
  • AA rossette

- 40 órás munkaidő / hét

- Túlóra lehetősége a munkavállaló igényeihez alkalmazkodva lehetséges

- Változó műszak - split shifts , hétvégén straight shifts

-  7,60 GBP / óra - tól ( áprilistól a minimálbér :   7,83 GBP / óra)

Kereset pontos meghatározása Önéletrajz, tapasztalat és angol nyelvtudás alapján !

- Szállás 42 GBP/hét

- Heti fizetés

2 héten belül betölthető szerződéses angol munkalehetőség 4 csillagos  népszerű hotel igényes bárjában

Külföldi Munkavégzés helye: Gloucestershire, Anglia, Nagy-Britannia

- Hosszútávú munkalehetőség
- 3 hónap próbaidő
- 4 hét fizetett szabadság
- Munka idő alatti étkezés
- Live-in pozíció  - 42 GBP/hét
- 2 héten belüli kezdési lehetőség

Amit ajánlunk:

- Teljes munkaidős hivatalos külföldi munka szerződéssel és bentlakással
- Versenyképes fizetés és fentebb lépési lehetőség
- Teljes körű információ a brit hivatalos munkavállalással kapcsolatban
- Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
- 3 hónapos próbaidő
- 1 éves szerződés
- Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt

Elvárások az ANGLIAI BARTENDER munkakörrel kapcsolatban:

- Előzetes pultos vagy éttermi tapasztalat
- Külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel
- Angol nyelvismeret folyékony szinten
- Megbízható hozzáállás
- Megfelelő munkabírás
- Gördülékeny beilleszkedési és kiváló kommunikációs képesség
- Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása, amennyiben elérhető

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben az info@dhir.hu címen

Bővebb információ az ANGLIAI PULTOS / BARTENDER munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda, Kecskemét
30/5967232

Angol Pultos állás munkaszerződéssel és szállással!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét – DHIR

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet

CV feltöltés