ÁlláshirdetésekChefHotelNagy - BritanniaSzakács

CUKRÁSZ ÁLLÁS JERSEY SZIGETÉN

Posted
pastry chef allas anglia

PASTRY CHEF  munkalehetőség JERSEY szigetén azonnali kezdéssel!

KÜLFÖLDI PARTNERÜNK SZÁMÁRA KERESÜNK GYAKORLATTAL ÉS ANGOL NYELVISMERETTEL RENDELKEZŐ MEGBÍZHATÓ CUKRÁSZ  MUNKAERŐT AZONNALI KEZDÉSSEL!

HOTEL**** -JERSEY - CHANNEL ISLANDS  - CSATORNA SZIGETEK - CUKRÁSZ MUNKA SZÁLLÁSSAL - TELJES ELLÁTÁSSAL!

Információ a külföldi PASTRY CHEF de PARTIE álláslehetőségről:

  • 45 órás munkaidő / hét
  • CHEF DE PARTIE PASTRY MUNKAKÖR : 21.000 GBP /ÉV - től - a kereset pontos meghatározása tapasztalat és referencia alapján
  • Heti fizetés
  • Túlóra lehetősége

Azonnali szerződéses külföldi szállodai munkalehetőség  4 csillagos JERSEY-i hotel nagy forgalommal rendelkező, igényes és tradicionális konyhájába cukrász munkakörre.

Külföldi Munkavégzés helye: JERSEY, CHANNEL ISLANDS, CSATORNA SZIGETEK

  •  Hosszútávú munkalehetőség
  •  1 hónap próbaidő
  • 29 nap fizetett szabadság
  •  Munka idő alatti és munkaidőn kívüli étkezés
  • Live - in pozíció - heti 65 GBP, mely tartalmazza : single room + shared bathroom+ minden rezsi költséget
  • 2 héten belüli kezdési lehetőség
  • edzőterem és medence használat, további kedvezmények a hotel szolgáltatásaira

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős hivatalos külföldi munkaviszony szerződéssel
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes körű információ az Csatorna Szigetek-i hivatalos munkavállalással kapcsolatban
  • Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
  • 1 hónapos próbaidő
  • 1 éves szerződés
  • Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt

Elvárások a cukrász munkakörrel kapcsolatban:

  • Előzetes szakmai tapasztalat
  • Amennyiben van külföldi tapasztalat úgy 2 v 3 Rosette-es gyakorlat előny
  • Szakirányú végzettség
  • Külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel
  • Angol nyelvismeret folyékony szinten
  • Megbízható hozzáállás
  • Kreatív desszert kivitelezésre igényes cukrász tapasztalat
  • Megfelelő munkabírás és probléma megoldó képesség
  • Gördülékeny beilleszkedési képesség
  • Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben az info@dhir.hu címen

Bővebb információ az külföldi szállodai cukrász munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda
30/5967232

CUKRÁSZ  /  Pastry chef / állás munkaszerződéssel és szállással, teljes ellátással, azonnali kezdéssel Angliához közeli Csatorna szigeteken, mely brit fennhatóság alá tartozik!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét – DHIR

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet

CV feltöltés