HotelNagy - BritanniaSzakács

Angliai Szakács állás szállodaláncban

Posted
chef munka kulfold

Commis Chef és Chef de Partie  munkalehetőség a Délkelet Angliában azonnali kezdéssel!

KÜLFÖLDI *** BEST WESTERN HOTELLÁNC PARTNERÜNK SZÁMÁRA KERESÜNK GYAKORLATTAL ÉS ANGOL NYELVISMERETTEL RENDELKEZŐ MEGBÍZHATÓ SZAKÁCS  MUNKAERŐT AZONNALI KEZDÉSSEL!

*** HOTELLÁNC - DÉLKELET ANGLIA  - CHEF DE PARTIE ÉS COMMIS CHEF MUNKA SZÁLLÁSSAL!

Információ a külföldi SZAKÁCS álláslehetőségről:

  • 45 órás munkaidő / hét
  • Osztott műszak - split shifts
  • CHEF DE PARTIE MUNKAKÖR : 12 GBP / órától - a kereset pontos meghatározása tapasztalat és referencia alapján
    • COMMIS CHEF MUNKAKÖR 9 GBP/órától
  • Heti fizetés
  • Túlóra lehetősége

Azonnali szerződéses külföldi szállodai munkalehetőség  3 csillagos angol hotellánc nagy forgalommal rendelkező, igényes és tradicionális konyhájába és éttermébe szakácsok számára.

Külföldi Munkavégzés helye: Anglia délkeleti részén

  •  Hosszútávú munkalehetőség
  •  1 hónap próbaidő
  •  4 hét fizetett szabadság
  •  Munka idő alatti étkezés
  • Live-in pozíció - 50 GBP/hét staff house-ban
  • 2 héten belüli kezdési lehetőség

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős hivatalos külföldi munkaviszony szerződéssel és bentlakással
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes körű információ az írországi hivatalos munkavállalással kapcsolatban
  • Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
  • 1 hónapos próbaidő
  • 1 éves szerződés
  • Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt

Elvárások a munkakörrel kapcsolatban:

  • Előzetes szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel
  • Angol nyelvismeret folyékony szinten
  • Megbízható, vendégbarát hozzáállás
  • Megfelelő munkabírás és probléma megoldó képesség
  • Gördülékeny beilleszkedési képesség
  • Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben az info@dhir.hu címen

Bővebb információ az angliai szállodai szakács munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda
30/5967232

SZAKÁCS  / commis chef - chef de partie / állás munkaszerződéssel és szállással azonnali kezdéssel Angliában!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét – DHIR

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet

CV feltöltés