ÁlláshirdetésekHotelNagy - BritanniaPultos

HEAD BARMAN ÁLLÁS ANGOL SZÁLLODÁBAN

Posted
pultos allas anglia szallodai munka

Head Bartender munkalehetőség az Egyesült Királyságban magas szinvonalú szállodában azonnali kezdéssel!

KÜLFÖLDI **** HOTEL PARTNERÜNK SZÁMÁRA KERESÜNK GYAKORLATTAL, REFERENCIÁVAL ÉS KITŰNŐ ANGOL NYELVISMERETTEL RENDELKEZŐ MEGBÍZHATÓ HEAD BARMAN MUNKAERŐT AZONNALI KEZDÉSSEL!

*** HOTEL - BUCKINGHAMSHIRE - NAGY-BRITANNIA - HEAD BARMAN MUNKA SZÁLLÁSSAL!

Információ a külföldi HEAD BARMAN  álláslehetőségről:

  • 40 - 45 órás munkaidő / hét
  • Osztott műszak - split shifts
  • VEZETŐ PULTOS munkakörben a hotel bárjában: 18000 GBP/ ÉV + borravaló
  • Heti fizetés

Azonnali szerződéses munkalehetőség külföldi Vezető Pultos, Báros állás 4 csillagos angol  hotel ( Member of Relais and Chateaux)  nagy forgalommal rendelkező, igényes bárjában.

Külföldi Munkavégzés helye: Buckinghamshire, Nagy-Britannia

  •  Hosszútávú munkalehetőség
  •  1 hónap próbaidő
  •  4 hét fizetett szabadság
  •  Munka idő alatti étkezés
  • Live-in pozíció - 50 GBP/hét
  • 2-3 héten belüli kezdési lehetőség

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős hivatalos külföldi munkaviszony szerződéssel és bentlakással
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes körű információ a brit hivatalos munkavállalással kapcsolatban
  • Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
  • 1 hónapos próbaidő
  • 1 éves szerződés
  • Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt

Elvárások a munkakörrel kapcsolatban:

  • Előzetes tapasztalat Head Barman munkakörben
  • Szakirányú végzettség
  • Külföldi Pultos munkatapasztalat előny, de nem feltétel
  • Angol nyelvismeret folyékony szinten
  • Megbízható hozzáállás
  • Megfelelő munkabírás és probléma megoldó képesség
  • Gördülékeny beilleszkedési képesség
  • Jó vezetői képesség
  • Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben az info@dhir.hu címen

Bővebb információ az brit Head Barman munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda
30/5967232

Vezető Pultos állás munkaszerződéssel és szállással!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét – DHIR

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet

CV feltöltés