ÁlláshirdetésekEgyébHotelNagy - BritanniaRecepciósSkócia

Szállodai Recepciós állás külföldi hotelben

Posted
szallodai recepcios munka skocia

Recepciós - Hotel Recepciós - Éjszakai portás állás Angliában és Skóciában azonnali kezdéssel!

Külföldi, Brit, Angol és Skót **** Hotellánc Partnerünk Számára Keresünk Gyakorlattal És Angol Nyelvismerettel Rendelkező Megbízható Recepciós és Éjszakai Portás, Éjszakai Recepciós Munkaerőt - Front Office Részlegre - Azonnali Kezdéssel!

**** Hotellánc - Anglia és Skócia - Front of House Munka Szállással!

Információ a külföldi munkalehetőségről:

- 40 órás munkaidő / hét
- 7,50 GBP/ Óra -tól (kereset pontos meghatározása szakmai tapasztalattól függően)
- Heti fizetés
- Hotel Recepciós munkakör : 3 fő részére
- Éjszaki Portás, Éjszakai Recepciós munkakör :2 fő részére
- Munkalehetőség külföldi 4 csillagos angol hotellánc partner magas színvonalú recepcióján
- Hosszútávú munkalehetőség
- 1 hónap próbaidő
- 4 hét fizetett szabadság
- Munka idő alatti étkezés
- Live-in pozíció
- 2 héten belüli kezdési lehetőség

Amit ajánlunk:

- Teljes munkaidős hivatalos munkaviszony szerződéssel
- 7,50 GBP/ óra- tól szakmai tapasztalattól függően)
- Teljes körű információ az brit hivatalos munkavállalással kapcsolatban
- Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
- 1 hónapos próbaidő
- 1 éves szerződés
- Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt
- Szállás költség: 50 GBP/ hét

Elvárások az angliai Front Office munkakörrel kapcsolatban:

- Előzetes tapasztalat hasonló munkakörben
- Foglalási rendszerekben való jártasság
- Számítógép ismeret
- Szakirányú végzettség
- Külföldi recepciós munkatapasztalat előny, de nem feltétel
- Angol nyelvismeret folyékony szinten
- Megbízható, vendégbarát hozzáállás
- Megfelelő munkabírás és probléma megoldó képesség
- Gördülékeny beilleszkedési képesség
- Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben az info@dhir.hu címen

Bővebb információ az angol és skót Recepciós és Éjszakai Portás munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda
30/5967232
www.dhir.hu

Angliai és Skócia recepciós állások szerződéssel!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét DHIR

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet

CV feltöltés